Toskana Therme - Bad Schandau, Saské Švýcarsko

Termální lázně v Bad Schandau malebně položené přímo u polabského nábřeží. Po dni plném objevování krás Saského a Českého Švýcarska, jistě oceníte tento bazénový komplex.

Toskana Therme - Bad Schandau

     

Areál termálních lázní

Termální lázně v Bad Schandau malebně položené přímo u polabského nábřeží. Po dni plném objevování krás Saského a Českého Švýcarska, jistě oceníte tento bazénový komplex. A na co všechno se můžete těšit? Především na několik bazénů, saun a vířivek, hlavní atrakcí je tzv. chrám tekoucího zvuku – je to bazén se slanou vodou, světelnou projekcí, relaxační hudbou a speciální vůní vzduchu. Díky soli ve vodě pocítíte stav beztíže. Lázně Toskana Therme budou působit na všechny Vaše smysly. Z dalších vodních atrakcí nechybí ani divoká řeka, dětský bazén, vyhřívaný bazén, studená pára, finská sauna, bylinková koupel a relaxační vyhřívaná lehátka. Pokud milujete masáže, pak můžeme jen doporučit relaxační terapii sopečným minerálním bahnem. K dalším zajímavostem patří zdejší noční koncerty vážné hudby pořádané od 22. hodiny večerní vždy při úplňku. Spojte odpočinek, zábavu a meditační koupání v lázních Toskana Therme.

Termální lázně najdete na labském nábřeží jen několik minut chůze od místního náměstí.

Vstupné

na dvě hodiny – 12 Eur pro dospělé a 5,5 Eur pro děti.

 

Otevírací doba

denně, 7 dní v týdnu od 10 do 22 hod. ve všední dny a neděli.
O pátku a sobotě je návštěvní doba prodloužena až do půlnoci. Při úplňku je otevřeno do 2. hodiny ranní.

 

Kontakt

Toskana Therme Bad Schandau

Rudolf-Sendig-Str. 8A
01814 Bad Schandau

www.toskanaworld.net

 

Tip na výlet

Ráno v Děčíně nebo Hřensku nastupte na výletní loď Poseidon plující Bad Schandau. Vychutnáte si tak krásu krajiny Českého Švýcarska netradičně z lodní paluby. Zastávka v Bad Schandau je dostatečně dlouhá, abyste si užili veškeré atrakce Toscana Therme. Odpoledne se opět lodí vrátíte zpět do svého výchozího bodu.

Fotogalerie

Poloha na mapě

Kontakt

Region České Švýcarsko Pondělí - pátek: 08:00 - 17:30 info@region-ceskesvycarsko.cz
To Top